WORKERS – PROFESJONALNE MALOWANIE ELEWACJI

Specjalizujemy się w malowaniu wszelkiego rodzaju elewacji. Poddajemy również renowacji różnego typu powierzchnie i materiały. Zakres i rodzaj przeprowadzanych prac dostosowany jest do obiektu. W zależności od jego specyfiki, wykonujemy renowację i malowanie elewacji przy użyciu rusztowań bądź przy wykorzystaniu sprawdzonych technik alpinistycznych. Wszelkie materiały i środki czyszczące dobierane są indywidualnie w oparciu o dokładną analizę parametrów danej elewacji.

Zakres naszych usług obejmuje między innymi:

  • renowację i malowanie elewacji,
  • renowację i malowanie elementów drewnianych,
  • renowację i malowanie elementów metalowych.

ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ DZIAŁANIA

Świadczymy usługi z zakresu renowacji i malowania elewacji na najwyższym poziomie – zapewniamy indywidualne podejście, terminowość, rzetelność oraz konkurencyjne ceny. Jak na doświadczonych i profesjonalnych fachowców przystało, podejmujemy się realizacji się nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Jesteśmy w pełni wyszkoloną kadrą, która posiada niezbędną wiedzę i umiejętności, by w sposób skuteczny i bezpieczny malować elewacje budynków i świadczyć prace renowacyjne. Wiele lat w branży pozwoliło nam nawiązać współpracę z najlepszymi producentami materiałów. W efekcie korzystamy nie tylko ze sprawdzonych metod, lecz również z najlepszych narzędzi oraz atestowanego sprzętu.

MALOWANIE ELEWACJI – WARSZAWA I OKOLICE

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą i dotychczas zrealizowanymi zleceniami. Nasze usługi z zakresu malowania elewacji wykonujemy głównie na terenie Warszawy. Do skorzystania z oferty zachęcamy jednak również zarówno Klientów indywidualnych, jak i również przedsiębiorstwa i instytucje zlokalizowane w województwie mazowieckim.

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy zainteresowania nawiązaniem współpracy – prosimy o kontakt – telefoniczny, mailowy lub przy pomocy formularza kontaktowego.

workers_box_konkurencyjne_ceny
workers_box_konkurencyjne_ceny

 

Nasze Realizacje

17/11/2019

Śniadeckich 21

Remont Kamienicy

20/09/2019

Bohaterów Września

Malowanie elewacji