WORKERS – USUWAMY GRAFFITI I NAKŁADAMY POWŁOKI ANTYGRAFFITOWE

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważną kwestią jest porządek oraz schludność  nie tylko budynków mieszkalnych, lecz przede wszystkim instytucji publicznych, lokali usługowych czy innych elementów przestrzeni miejskiej. W trosce o estetyczny wygląd miejsc zamieszkania, pracy i rekreacji oferujemy kompleksowe usuwanie graffiti. To działania interwencyjne, które obejmują usuwanie graffiti z takich powierzchni, jak między innymi tynk, kamień, cegła, klinkier, płytki ceramiczne, rolety antywłamaniowe i wiele innych.

Jak na profesjonalistów przystało, rekomendujemy również by skutecznie zapobiegać skutkom graffiti. Prowadzimy prace mające na celu zabezpieczenie powierzchni przed niechcianymi, szpecącymi rysunkami. Proponujemy powłoki jednorazowe (łatwo zmywalne) oraz permanentne (wytrzymałe). To działania prewencyjne, które zapobiegają wchłanianiu się farby w powłokę budynku, dając tym samym pełną gwarancję na ewentualne usunięcie graffiti.

ŚWIADCZYMY USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Wybór naszych usług to gwarancja najwyższej jakości. Zapewniamy 100% skuteczność, rzetelność oraz terminowość. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, wiedzę i umiejętności, dlatego też wszelkie prace wykonujemy sprawnie i solidnie. Wiele lat w branży pozwoliło nam nawiązać współpracę z najlepszymi dostawcami profesjonalnej chemii. Do realizowania zleceń z zakresu usuwania graffiti oraz impregnowania powierzchni używamy jedynie sprawdzonych metod oraz nowoczesnych narzędzi. Korzystamy z bezpiecznych i przyjaznych środowisku preparatów. 

USUWANIE GRAFFITI – WARSZAWA I OKOLICE

Nasze usługi z zakresu usuwania graffiti i nakładania powłok antygraffitowych realizujemy na terenie miasta Warszawa. Do skorzystania z oferty zachęcamy jednak również Klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa i instytucje z całego województwa mazowieckiego. 

W przypadku pytań, wątpliwości czy zainteresowania współpracą zapraszamy do skontaktowania się z nami – telefonicznie lub mailowo.

CENNIK:

  • USUNIĘCIE GRAFFITI Z POWIERZCHNI NIEZABEZPIECZONEJ: 50-70 zł/m2
  • USUNIĘCIE GRAFFITI Z POWIERZCHNI ZABEZPIECZONEJ: 30-40 zł/m2
  • ZABEZPIECZENIE POWIERZCHNI POWŁOKĄ ANTYGRAFFITI: 30-40 zł/m2

 

workers_box_antygrafitti

 

Nasze Realizacje

usuwanie graffiti warszawa

18/08/2018

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Usuwanie graffiti